Jump to content

Visas aktyvumas

This stream auto-updates     

 1. Vakar
 2. Praeita savaitė
 3. HiZZ666

  RUST LIETUVIŠKAI

 4. Anksčiau
 5. Kazikas

  Pirmas kartas

  Reik mokėti, bet žaidimas vertas pinigų
 6. Kazikas

  Sprogmenų efektyvumas

  Dėkoju
 7. Kazikas

  STEAM launch kodas

  Labai ačiū už pamoką!
 8. Kazikas

  Serverio Vasaros Atnaujinimas

  Labai šaunus atnaujinimas
 9. Kazikas

  RUST LIETUVIŠKAI

  įdomūs video
 10. Kazikas

  YEET

  Smagu
 11. Kazikas

  Kiti žaidimai

  Lol'ą, csgo, pubg
 12. Deliux

  The Bandit Town Update

  2018-08-02 išleistas rust update. DevBlog galite rasti čia: https://rust.facepunch.com/blog/bandit-town-update/ Pasikeitimai:
 13. Aztec

  Žaidimai už priimtina kaina

  Updated.
 14. Deliux

  The Team Update

  2018-07-05 išleistas rust update. DevBlog galite rasti čia: https://rust.facepunch.com/blog/the-team-update/ Pasikeitimai:
 15. Deliux

  Pasiūlymai

  Dėl įvairių arena, buvau seniau galvojęs, bet nenoriu versti serverio į kažką panašaus kaip UKN ar Combat Tag, visgi norisi pasilikti ties survival aspektu ir per daug nepakeisti pačio serverio stiliaus. O dėl Rankings, manau tikrai gera mintis, pasižiūrėsiu kaip čia su juo ir manau įdėčiau artimu metu šitą. Dėkui už idėjas
 16. Edward

  Pasiūlymai

  Jūsų vardas žaidime: Edward Jūsų Steam url (http://steamcommunity.com/id/TavoSteamNickname/): https://steamcommunity.com/id/eddwa Pasiūlymo aprašymas (kuo detaliau tuo geriau): 1.https://oxidemod.org/plugins/event-manager.740/ Visai nieko būtų turėti ne tik case eventą, bet ir pasišaudytį kartais nuo karto, nes dažnai jaučiuosi aš tuščias visas valandas nusifarmines ir nusikalęs ieškodamas nuotykiu, šitas dalykas išsprestu, bet ir niekas neberašytų į čhatą "Kas pvp airfielde?" iš nuobodumo. 2.https://oxidemod.org/plugins/player-rankings.1469/ Šeip komandą atpažinti ar žaidėjas veteranas ar naujas, katik prisijungęs į serverį. Kam siūlote: Serveriams/Forumui: Serveriui Nuotraukos/Video (nebūtina, bet būtų labai gerai jei įmanoma):
 17. Sveiki, Šie serverio pasikeitimai kiek didesni nei įprasti pavieniai atnaujinimai todėl galvoju, jog būtų vertą parašyti pranešimą apie juos. Naujovės serveryje: Pridėtas smulkus pluginas kuris automatiškai nutrina įvairių puslapių reklamas nuo žaidėjų vardų, su tokiomis galūnėmis kaip .gg .skins .money .com .net ir t.t. Pakeistas mirčių rodymo pluginas, mirtys bus rodomas nebe chat'e, kad nekelti bereikalingo spam ir flood, o viršuje dešinėje (panašiai kaip seniau, tik dabar pluginas daug labiau supaprastintas, be icon'ų, gražiau išlygiuotas) Pakeistas klanų pluginas į modernesnį, turintį daugiau funkcionalumo. Žaidėjams nebus galima kurti klanų su tokiais tag'ais kaip: admin, owner, mod, vip. Klano savininkai galės išmesti iš klano ir atsijungusius žaidėjus. Galima pasižiūrėti kokie nariai(prisijungę/atsijungę) yra kituose klanuose ir daug daugiau. Taip pat pridėta /cmenu - patogi ir moderni klanų valdymo panelė. VIP žaidėjams buvo pašalinta /clantag komanda, nes naujas klanų pluginas maišosi dėl kitokio funkcionalumo. Kaip kompensacija VIP žaidėjams buvo pridėta komanda /skin - galima pakeisti bet kokio daikto skin renkantis iš visų esamų oficialių/patvirtintų Rust skin'ų. Kas savaite leidžiami nauji skin'ai prisideda automatiškai. Puiki proga labai lengvai apsirengti kaip nori, apžiūrėti ginklus, daiktus su kokiu nori skin prieš perkant set ar tiesiog unikaliai atrodyti prieš kitus. Pridėta naujovė serveryje. Komanda /case - Atidaro turimų dėžių panelę. Ką tai reiškia? Na panašiai kaip su CSGO, serveryje bus dėžės, tik jų principas šiek tiek skiriasi. Dėžes bus galima gauti per nemokamus dėžių dalinimus kurie automatiškai vyksta maždaug kas kelias valandas. Taip pat dėžes bus galima gauti per serverio event'us kuriuos rengia administracija. Per nemokamus dėžių dalinimus, turėsite šansą atsitiktinai gauti bet kokią dėžę (pasirinkimo kokią dėžę nėra). Kiekvienoje dėžėje priklausant nuo dėžės rūšies (ginklai, medikamentai, sprogmenys, resursai, komponentai) gaunamų daiktų kiekis skirsis arba bus parašyta ką galima gauti dėžės aprašyme. Dėžių įvairovė su laiku bus papildyta ir atsiras naujų rūšių dėžių. Atrodo pagrindinius dalykus išsakiau. Patikslinimui dabartiniai serverių IP yra tokie: Modinto serverio IP: play.therust.lt:28015 Vanilla serverio IP: vanilla.therust.lt:28020 Serverius taip pat visada rasite žaidime, modded ir community tab'uose įrašę: TheRust.Lt Sėkmės žaidime.
 18. Ieškomi žmonės KGB klane. Minimum 13 metų ir 600valandų. Ruošiames žaisti rustafied serveriuose. Dabartiniai klaniškiai yra mandagus. Dėl daugiau informacijos arba norintys patekti į klaną susisiekite su manimi discorde Rokaster#6613, arba užeikite į KGB discorda https://discord.gg/hYTP5Ez . Ir susisiekite su manimi. Iki susitikimo
 19. Deliux

  kada vaipas ant vanilos ir ant mod servo ?

  20-24val.
 20. Legenda

  kada vaipas ant vanilos ir ant mod servo ?

  mazdaug gal zinai gada updeitas bus ?
 21. Deliux

  kada vaipas ant vanilos ir ant mod servo ?

  Nėra, nes forced wipe. Kai bus update, tada.
 22. Legenda

  kada vaipas ant vanilos ir ant mod servo ?

  valanda ?
 23. Deliux

  kada vaipas ant vanilos ir ant mod servo ?

  Sekantis WIPE 07-05
 24. kada vaipas ant vanilos ir ant mod servo ?
 25. Cepelinas

  old school

  Kas is legacy prisimena laikus supras visas sitas nesamones https://youtu.be/jLYbvSt3J94
 26. JungleMaster

  Perku Rust Acc!! Skubiai!!

  Nieko nebereikia jau nusipirkau !! rakinkit tema
 27. DedeMindaugas

  Perku Rust Acc!! Skubiai!!

  account.lt rustras 6.99 tekainuoja
 28. Aztec

  The Puzzle Update

  Obce, šitie įdomiai atrodo.
 1. Rodyti daugiau aktyvumo
×