Visas aktyvumas

This stream auto-updates     

 1. Šiandien
 2. Vakar
 3. Praeita savaitė
 4. Pasiūlymai

  Jau pakeista šiandien, nes buvo taip pat atsižvelgta į tai, kad supply dabar labai daug duoda, nuo šiol supply signalai prasidės tik po 4 vote. Iki tol bus gaunamos dovanos "present", tokios kaip per /kit
 5. Pasiūlymai

  Jūsų vardas žaidime: ragnar Jūsų Steam url (http://steamcommunity.com/id/TavoSteamNickname/): http://steamcommunity.com/profiles/76561198132766428/ Pasiūlymo aprašymas (kuo detaliau tuo geriau): Siūlau išimti supply už /vote, nes per greit žmonės susirenka itemus (pamenu nuo wipe padarymo ak gavo per 2val). Vietoj supply galima įdėti random itemus kaip su /kit. Kam siūlote: Serveriui/Forumui: serveriui Nuotraukos/Video (nebūtina, bet būtų labai gerai jei įmanoma): -
 6. Pirmas kartas

  Žaidimas mokamas. Steam'e 32eur, bet kitur gali bandyti ieškotis pigiau, arba jei nori bandyti nemokamai siųskis kur nors internete susiradęs.
 7. Pirmas kartas

  Noreciau pqbandyti si zaidima. Kaip prisijungti kur atsisiusti ir ar nereikia moketi?
 8. Sveiki, Taigi nuo šiol Rust atnaujinimai, bus daromi kas mėnesį, nes kaip jau daug kas žinote Rust paliko Early Access. Serverio WIPE laikas kol kas nesikeičia, vis dar bus daroma kas dvi savaites. Oficialus pranešimas: https://rust.facepunch.com/blog/not-a-devblog/
 9. Sveiki RUST žaidėjai. Kadangi rust išleido pilną versija, pabrango žaidimas ir noriu pasiūlyti jums dar turimas savo parduotuvės atsargas. Žaidimo Accountai po 7eurus. - http://www.stymas.lt/?product=rust
 10. Anksčiau
 11. Devblog 197

  Frogy booots <3
 12. Devblog 197

  2018-02-08 išleistas rust update. DevBlog galite rasti čia: https://rust.facepunch.com/blog/devblog-197/ Pasikeitimai:
 13. Ban'as

  Buvai banintas už reklama. Parašyk PM žinutę, jei norėsi sutarsim dėl unban pirkimo. Temą rakinu.
 14. Ban'as

  Norėčiau kaip nors gauti unban'ą.. Tikiuosi pasigailėsite tokio nevykelio kaip aš, kad gavau baną..
 15. Rust palieka Early Access

  Nu kaina nebloga. :), pupuliarumo rust'ui tikrai reikia ir manau tikrai jo sulauks.
 16. kur apsimoka pirkti rust ir kur nescamina

  Spakainiai gali pirkti iš manęs, jei nori galėtume ir tarpininka pasiimt, o taip tai FB grupėse pasiklausinėk.
 17. Reido pranešimai

  Kiek žaidžiau, joks srv panašaus neturi, čia vienintelis toks išmanus serveris. :X
 18. Pasiūlymai

  1. Blokados bus tvarkomos greitu metu. Bus sušvelnintos. Po mirties bus padaryta manau, tik kad, nebus galima TP daryti, nes tame ir yra esmė. 2. Dėl voteday, paklausinėsiu serveryje ir discorde, bus matyti kaip nori labiau žaidėjai, kad būtų ar nebūtų šito. Bet šiaip tam ir yra įdėta pats VoteDay, kad žaidėjai, galėtų balsuoti ir patys spręsti žaidimo metu nori jie nakties ar ne, jei nenori tai tokiu atveju ji ir būna praleidžiama.
 19. Pasiūlymai

  Jūsų vardas žaidime: Nexon Jūsų Steam url https://steamcommunity.com/id/546587415/ Pasiūlymo aprašymas (kuo detaliau tuo geriau): Siulau issimti /voteday komanda nes visiskai nereikalinga ir gadina visa idomuma. Vien del to cia neuzsiliksim su draugais zaisti Jei kazkada bus issimta sita komanda grysim cia vip iskart imsim. Vien del voteday pazaisim iki kito wipe ir viskas. Kam siūlote: Serveriui/Forumui: Serveriui. Nuotraukos/Video (nebūtina, bet būtų labai gerai jei įmanoma): Nope.
 20. Pasiūlymai

  Jūsų vardas žaidime: Aztec Jūsų Steam url (http://steamcommunity.com/id/TavoSteamNickname/): http://steamcommunity.com/profiles/76561198073659617/ Pasiūlymo aprašymas (kuo detaliau tuo geriau): Siūlau po mieties pašalinti Visas fking blokadas, nes belenkaip užknisa šita nesąmonė ypač jei pradedi nuo nulio ir vis tave nupis**ėja lopai visokie. Kam siūlote: Serveriui/Forumui: Serveriui. Nuotraukos/Video (nebūtina, bet būtų labai gerai jei įmanoma): Nope.
 21. Reido pranešimai

  Na, jei kitas serveris turi atitinkamą pluginą tai gal ir veikia.
 22. kur apsimoka pirkti rust ir kur nescamina

  deliux o ten is g2a bus steam key?
 23. kur apsimoka pirkti rust ir kur nescamina

  Pigiau iš žmonių turi ieškotis, su tarpininku kokiu, kad be apgavysčių. O šiaip ieškokis greičiau, jei nori dar gana pigia įsigyti, kitą savaitę rust palieka Early Access ir kaina jo vos ne dvigubai kils.
 24. kur apsimoka pirkti rust ir kur nescamina

  aciu bet nera pigiau ir patikima?
 25. kur apsimoka pirkti rust ir kur nescamina

  https://www.g2a.com/en/rust-steam-key-global-i10000001781013
 26. kur apsimoka pirkti rust labai pigiai ir be scam
 27. Sveiki, kaip pagal temą supratot tai ieškau grupės žmonių (Geriausia ,kad būtų bent 17 ir vyresni) į bendrą klaną (pavadinimą sugalvosim), kad ramiai ir nuotaikingai praleist žiemos vakarus. Pagrindiniai kriterijai: Atsakingumas, tinkama leksika, noras praleist laiką su vyresniųjų kompanija. Susisiekt AŽ.
 1. Rodyti daugiau aktyvumo