Jump to content

Balsavimas

Balsavimas - proga įrodyti jog tau taip pat rūpi mūsų serveris. Užtruksi vos keletą sekundžių, o atlygis garantuotas - žaidime gausi supply signal. Padėk serveriui augti!
Balsuoti!

Žemėlapis

Serverio žemėlapis - visada prieinamas gyvai. Atsinaujinantis po kiekvieno wipe. Galima peržiūrėti klaniškių pozicijas, skraidantį sraigstasparnį, taip pat karsčiausias veiksmo zonas serveryje, tereikia prisijungti su savo steam.
Peržiūrėti

VIP

VIP privilegija - puikus būdas paremti serverio išlaikymo išlaidas ir taip pat prisidėti prie serverio plėtros. Už šią paramą jūs gausite įvairių bonusų serveryje ir už jo ribų. Abipusė nauda.
Paremti

Taisyklės

Kaip ir kiekvienas rimtas projektas, turime rimtas taisykles kurių privalo laikytis kiekvienas šio projekto žaidėjas.
Peržiūrėti

Statistika

Serveryje yra sudiegtas pluginas kuris renka visą žaidėjų informaciją. Pagrindinę statistiką galima pamatyti mūsų puslapyje, o smulkesnę informaciją galima sekti pačiame žaidime parašius /top
Peržiūrėti
Deliux

Paleistas Vanilla serveris

Recommended Posts

Po šiokios tokios pertraukos vėl paleidžiamas vanilla serveris. Tikiuosi šį kartą išsilaikys ilgiau, greitu metu sustabdyti jo neplanuoju. Kelios priežastys dėl ankstesniųjų bandymų: Pirmą karta vanilla buvo uždarytas, nes neįsiteko į host'o resursus ant kurio buvo hotinami abu serveriai kartu, modintas ir vanilla, nuo šiol kiekvienas serveris turi savo atskirą instanciją su atskirais resursais. Antra karta vanilla žlugo, nes dingo pasisiūlęs vanilla hostinti žmogus pas kurį buvo tas serveris. Dabar vanilla pilnai mano rankose ir tikrai greitu metu nedings kažkur. MAP ir BP Wipe planuoju daryti kas mėnesį per Rust update.

Vanilla Serverio IP: vanilla.therust.lt:28000 (Norėdamas prisijungti spausk F1 ir į konsolę rašyk "connect vanilla.therust.lt:28000" be kabučių).

Serverį taip pat rasite rust serverių sąraše per žaidimą community tab'e parašę: TheRust.Lt

Dalintis šį pranešimą


Link to post

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

×