Jump to content
Deliux

Serverio Vasaros Atnaujinimas

Recommended Posts

Sveiki,

Šie serverio pasikeitimai kiek didesni nei įprasti pavieniai atnaujinimai todėl galvoju, jog būtų vertą parašyti pranešimą apie juos, taip pat aptarsiu kelis smulkesnius dalykus susijusius su serveriu.

Ne paslaptis, kad praeitą savaitę abiejuose serveriuose kilo nemenki lag'ai/freeze'ai. Taip nutiko po IP keitimosi, nes host'ingas standartizavo ir suvienodino daugumą savo sistemų(mašinų) IP (viena iš priežasčių kodėl dabar abu serveriai yra ant to pačio IP adreso). Bet problemos prasidėjo ne dėl IP keitimosi, o dėl to, kad host'ingas tuo pačiu sykiu nusprendė serverius virtualizuoti, serveriai pradėjo veikti KVM procesoriuose. Radus problemą ir galutinai pakeitus į kitą sistemą be virtualizacijos ir su fiziniais procesoriais lag'ai kaip mat dingo.

Paskutiniu metu, kai kurie serverio žaidėjai sunerimę dėl to, jog pakankamai neprižiūriu grupių limitų ir jį viršijančių žaidėjų. Galiu pasakyti, kad savo pastangomis kiek galiu tikrai stebiu, gal ne visada, bet tikrai labai dažnai. Žaidėjai nemato, kai tai darau, todėl ir gali taip pasirodyti, bet tai nereiškia kad manęs nėra tuo metu ir kad jų nestebiu. Vienaip ar kitaip didesnės grupelės niekur neišsisuks kurios žaidžia kartu pastoviai. Tiesiog paskutiniu metu tokių piktavališkai viršijančių limitą grupelių/zergų labai daug nepastebėjau. Palyginus situacija su žiema/pavasariu tai dabartinė yra daug ramesnė. Kai dar serverio limitas buvo 5max. netgi tada atsirasdavo grupių kurie laužydavo šią taisyklę, ban'ai skirtingoms grupėms būdavo duodami vos ne kas savaitę.

Dabar prie geresnių naujienų. Naujovės serveryje:

  • Pridėtas smulkus pluginas kuris automatiškai nutrina įvairių puslapių reklamas nuo žaidėjų vardų, su tokiomis galūnėmis kaip .gg .skins .money .com .net ir t.t.
  • Pakeistas mirčių rodymo pluginas, mirtys bus rodomas nebe chat'e, kad nekelti bereikalingo spam ir flood, o viršuje dešinėje (panašiai kaip seniau, tik dabar pluginas daug labiau supaprastintas, be icon'ų, gražiau išlygiuotas)

e60c0f5b8224fc84b8124e20c4eea536.png

 

  • Pakeistas klanų pluginas į modernesnį, turintį daugiau funkcionalumo. Žaidėjams nebus galima kurti klanų su tokiais tag'ais kaip: admin, owner, mod, vip. Klano savininkai galės išmesti iš klano ir atsijungusius žaidėjus. Galima pasižiūrėti kokie nariai(prisijungę/atsijungę) yra kituose klanuose ir daug daugiau.
  •  Taip pat pridėta /cmenu - patogi ir moderni klanų valdymo panelė.

5a30870a369bb84cb75ecece15b05e1f.png

 

  • VIP žaidėjams buvo pašalinta /clantag komanda, nes naujas klanų pluginas maišosi dėl kitokio funkcionalumo.
  • Kaip kompensacija VIP žaidėjams buvo pridėta komanda /skin - galima pakeisti bet kokio daikto skin renkantis iš visų esamų oficialių/patvirtintų Rust skin'ų. Kas savaite leidžiami nauji skin'ai prisideda automatiškai. Puiki proga labai lengvai apsirengti kaip nori, apžiūrėti ginklus, daiktus su kokiu nori skin prieš perkant set ar tiesiog unikaliai atrodyti prieš kitus.

a630a8b7b322fc83122b916a5f030acb.png

 

  • Pridėta naujovė serveryje. Komanda /case - Atidaro turimų dėžių panelę. Ką tai reiškia? Na panašiai kaip su CSGO, serveryje bus dėžės, tik jų principas šiek tiek skiriasi. Dėžes bus galima gauti per nemokamus dėžių dalinimus kurie automatiškai vyksta maždaug kas kelias valandas. Taip pat dėžes bus galima gauti per serverio event'us kuriuos rengia administracija. Per nemokamus dėžių dalinimus, turėsite šansą atsitiktinai gauti bet kokią dėžę (pasirinkimo kokią dėžę nėra). Kiekvienoje dėžėje priklausant nuo dėžės rūšies (ginklai, medikamentai, sprogmenys, resursai, komponentai) gaunamų daiktų kiekis skirsis arba bus parašyta ką galima gauti dėžės aprašyme. Dėžių įvairovė su laiku bus papildyta ir atsiras naujų rūšių dėžių.

dd4384b7ed2b1d08787993c96fb0add4.png

 

Atrodo pagrindinius dalykus išsakiau.

Patikslinimui dabartiniai serverių IP yra tokie:

Modinto serverio IP: 91.200.101.101:28088 arba play.therust.lt:28088

Vanilla serverio IP: 91.200.101.101:28110 arba vanilla.therust.lt:28110 (Siūlau užsukti ir išbandyti, paskutiniu metu serveris pradėjo sparčiai populiarėti)

Serverius taip pat visada rasite žaidime, modded ir community tab'uose įrašę: TheRust.Lt

Baigiant šį post'ą norėčiau priminti, kad tiems kas dar neturi Rust (nemanau, kad tokių čia daug), siūlau įsigyti tiesiai iš steam, nes šiuo metu Rust'ui taikoma -75% akcija. https://store.steampowered.com/app/252490/

Sėkmės žaidime.

Edward likes this

Dalintis šį pranešimą


Link to post

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

×